Engravings

Number of items: 76

cca 1880 Palesztína a Szent Föld látképe Rotációs fametszet 42x38 cm
10790.

1 000 HUF
cca 1890-1900 20 db nagyobn méretű német vagy osztrák fametszetű illusztráció, néhányon kisebb szakadással
10791.

2 000 HUF
cca 1890-1900 40 db fametszetű illusztráció, többek közt Eisenhut Ferenc festményéről készült metszet, kb. 31x23 cm és 22,5x31,5 cm közötti méretekben, néhányon kisebb szakadással
10792.

2 000 HUF
cca 1750 Illusztráció A Garden of Celebrated Japanese and Chinese Paintings c. könyvből, fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 20x32,5 cm
10793.

24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): A szarvas leszállítása a hegyről. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 27x18 cm
10794.

5 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), 5 db mű: Gyermek arczkép; Egy királyi kegy; III. Henrik orgiája; Rafael és modellje; A londoni vásár (Madách Az ember tragédiája czímű költeményéhez). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.
10795.

cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), 5 db mű: Gyermek arczkép; Egy királyi kegy; III. Henrik orgiája; Rafael és modellje; A londoni vásár (Madách "Az ember tragédiája" czímű költeményéhez). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.

14 000 HUF
37,84
41,18
Innere Ansicht der k.k. Hofburg (Bécs). Metszet (későbbi lehúzás, 1900 körül?), papír, lap kissé foltos. 33,5x44,5 cm
10796.

2 000 HUF
X.A. v. W. Obermann (?-?) metszése, XIX. sz.: Herculaneum és Pompeji. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
10797.

4 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: 3 db illusztráció Lermontow költeményeihez (Démon a kápolnában, A csábítás, Démon lebeg a hegyek felett) valamint 2 db egyéb munka (Egy család, Auto da fé). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.
10798.

cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: 3 db illusztráció Lermontow költeményeihez ("Démon a kápolnában", A csábítás, Démon lebeg a hegyek felett) valamint 2 db egyéb munka (Egy család, Auto da fé). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.

14 000 HUF
37,84
41,18
cca 1840-1860 Tharand, metszet, üvegezett keretben, 13×19 cm
10799.

1 600 HUF
cca 1840 Rottmann: Akbars Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
10800.

cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm

800 HUF
cca 1850 Puterli után: Caligulas Gausamkeit bei seinem Zug über die von ihm erbaute Brücke von Bajä (Caligula kegyetlenkedése), acélmetszet, papír, 9×14 cm
10801.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF