Engravings

Number of items: 76

10778.

24 000 HUF
72,07
86,33
cca 1900-1910 Rembrandt van Rijn (1606-1669): Az úgynevezett zsidó Philo, heliogravűr, papír, lap teteje lapra kasírozva, 10,5x8,5 cm.
10779.

3 000 HUF
9,01
10,79
cca 1789-1890, 2 db madár témájú metszet: Pietro Scattaglia (1739-1810): Ornithologie, Histoire Naturelle c. könyvből, 195. tábla, rézmetszet, papír, hajtásnyommal, 23x16 cm. + Madár, színes litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10780.

3 000 HUF
9,01
10,79
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Trencsén, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
10781.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Rosnyói Vár Erdélyben, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10782.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác, acélmetszet, jelzett a metszeten, sérült / Steel engraving, 13×19 cm
10783.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Beczéd várrom, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10784.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10785.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aszód, acélmetszet, jelzett a metszeten. Foltos / Steel engraving, 14×18,5 cm
10786.

1 400 HUF
4,20
5,04
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs
10787.

4 000 HUF
12,01
14,39
cca 1850-1900 Lucullus, színes metszet. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 37x77 cm
10788.

19 000 HUF
57,06
68,35
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Szászváros főpiacz és templom, acélmetszet, papír, lap széle foltos, 12x15,5 cm
10789.

2 400 HUF
7,21
8,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.