Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 54

Amerikai Egyesült Államok 2001. Walt Disney / 100 éves a varázslat Br emlékérem sérült, eredeti tokban (64mm) T:1- / USA 2001. Walt Disney / 100 Years of Magic Br commemorative medallion in slightly damaged, original case (64mm) C:AU
31778.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "Walt Disney / 100 éves a varázslat" Br emlékérem sérült, eredeti tokban (64mm) T:1- / USA 2001. "Walt Disney / 100 Years of Magic" Br commemorative medallion in slightly damaged, original case (64mm) C:AU

4 000 HUF
Ausztria 1888. Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888 ezüstözött Br emlékérem Ferenc József trónralépésének 40. évfordulója alkalmából (20mm) T:2- Austria 1888. Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888 silvered Br medallion Franz Josephs reigns 40th anniversary (20mm) C:VF
31779.

Ausztria 1888. "Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888" ezüstözött Br emlékérem Ferenc József trónralépésének 40. évfordulója alkalmából (20mm) T:2- Austria 1888. "Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888" silvered Br medallion Franz Joseph's reign's 40th anniversary (20mm) C:VF

2 400 HUF
Ausztria 1889. Emlékére 1889. január 30. / Rudolf főherceg Br emlékérem füllel (27mm) T:2,2- Austria 1889. Zur erinnerung 30. Jan. 1889. / Rudolf Krprz. v. Oest. Br medallion with ear (27mm) C:XF,VF
31780.

Ausztria 1889. "Emlékére 1889. január 30. / Rudolf főherceg" Br emlékérem füllel (27mm) T:2,2- Austria 1889. "Zur erinnerung 30. Jan. 1889. / Rudolf Krprz. v. Oest." Br medallion with ear (27mm) C:XF,VF

3 200 HUF
8,65
9,41
31781.

3 000 HUF
Ausztria 1993. Kufstein 600 éve kapott városi rangot / III. István peremén jelzett Ag emlékérem (9,07g/0.925/30mm) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Austria 1993. Kufstein received city status 600 years ago / Stephen III Ag medallion hallmarked on its edge (9,07g/0.925/30mm) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31782.

Ausztria 1993. "Kufstein 600 éve kapott városi rangot / III. István" peremén jelzett Ag emlékérem (9,07g/0.925/30mm) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Austria 1993. "Kufstein received city status 600 years ago / Stephen III" Ag medallion hallmarked on it's edge (9,07g/0.925/30mm) C:UNC,AU (originally PP) spotted

2 000 HUF
Bosznia-Hercegorvina 2000. Jovan Ducic jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP) Bosnia and Hercegovina 2000. Jovan Ducic hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)
31783.

4 400 HUF
11,89
12,94
31784.

3 200 HUF
8,65
9,41
31785.

2 000 HUF
31786.

20 000 HUF
54,05
58,82
Franciaország 1996. 50 éves az államkincstár nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC
31787.

8 000 HUF
Franciaország DN Napóleon kétoldalas, aranyozott fém medál füllel (29mm) T:1-,2 France ND Napoleon two-sided, gilt medal with ear (29mm) C:AU,XF
31788.

Franciaország DN "Napóleon" kétoldalas, aranyozott fém medál füllel (29mm) T:1-,2 France ND "Napoleon" two-sided, gilt medal with ear (29mm) C:AU,XF

1 200 HUF
Franciaország DN Szabadság, egyenlőség, testvériség Br emlékérem. Szign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) T:1- France ND Liberty Equality Fraternity Br commemorative medallion. Sign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) C:AU
31789.

Franciaország DN "Szabadság, egyenlőség, testvériség" Br emlékérem. Szign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) T:1- France ND "Liberty Equality Fraternity" Br commemorative medallion. Sign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) C:AU

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF