Mixed banknote and coin lots

Number of items: 21

~200g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31951.

1 000 HUF
3,00
3,60
~250g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31952.

1 000 HUF
3,00
3,60
Vegyes, magyar és külföldi fémpénz tétel 1950-ig, ~650g-os súlyban T:vegyes
31953.

2 000 HUF
6,01
7,19
17
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31954.

1 400 HUF
4,20
5,04
16
1,5kg vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31955.

1 000 HUF
3,00
3,60
29
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes
31956.

2 800 HUF
8,41
10,07
22
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban, zár nélküli, hibás páncéldobozban T:vegyes
31957.

2 800 HUF
8,41
10,07
22
365db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31958.

1 600 HUF
4,80
5,76
25
~30db-os jelvény, kitűző, kitüntetés és éremtétel, közte főleg szocialista darabok T:vegyes
31959.

1 000 HUF
3,00
3,60
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN aranyozott fém vadászrepülő jelvény + 1936. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 kétoldalas Br díjérem sérült dobozban (42mm) T:1-2
31960.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN aranyozott fém vadászrepülő jelvény + 1936. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" kétoldalas Br díjérem sérült dobozban (42mm) T:1-2

1 400 HUF
4,20
5,04
Vegyes 20db-os kitüntetés, sportdíjérem, emlékérem és plakett tétel sérült 24 férőhelyes kék, tálcás éremtartó kazettában. Közte 1867. Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány Br emlékérem, 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére mellszalag nélkül (2x) T:vegyes
31961.

Vegyes 20db-os kitüntetés, sportdíjérem, emlékérem és plakett tétel sérült 24 férőhelyes kék, tálcás éremtartó kazettában. Közte 1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" Br emlékérem, 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" mellszalag nélkül (2x) T:vegyes

17 000 HUF
51,05
61,15
31962.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.