19059. 402. Closed Online auction Jewellery
10 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) cigarettatárca, fedelén "Doktorrá avatásodra 1964. XII. 5." felirattal, jelzett, elszíneződéssel, kisebb kopásnyomokkal, 8x6 cm, nettó: 77,4 g
Photo of the item taken by : karap_norbert