https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 201

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) nyelű ruhakefe. Jelzett. Br 94 g, 22 cm
19024.

Ezüst (Ag) nyelű ruhakefe. Jelzett. Br 94 g, 22 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
14
Ezüst(Ag) csíkos irattárca, jelzett, 8×15×0,8 cm, bruttó: 225 g
19025.

Ezüst(Ag) csíkos irattárca, jelzett, 8×15×0,8 cm, bruttó: 225 g

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
155,37
EUR
,
177,42
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm
19026.

Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
45,20
EUR
,
51,61
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) töltőceruza. Hiányos. Jelzés nélkül. bruttó:15 g
19027.

Ezüst (Ag) töltőceruza. Hiányos. Jelzés nélkül. bruttó:15 g

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g
19028.

Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
155,37
EUR
,
177,42
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g
19029.

Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
62,15
EUR
,
70,97
USD
Number of bids:
0
6 db antik ezüst evőeszköz. Jelzettek, mesterjegyesek, nettó 220 g + egy ezüst nyelű kés
19030.

6 db antik ezüst evőeszköz. Jelzettek, mesterjegyesek, nettó 220 g + egy ezüst nyelű kés

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
90,40
EUR
,
103,23
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) tálca 1867-1937 közötti fémjellel, virágos széllel 32x9 cm 117 g
19031.

Ezüst (Ag) tálca 1867-1937 közötti fémjellel, virágos széllel 32x9 cm 117 g

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
79,10
EUR
,
90,32
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett.
19032.

Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett.

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
169,49
EUR
,
193,55
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Jelzett, hibátlan. m:17 cm
19033.

Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Jelzett, hibátlan. m:17 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,95
EUR
,
19,35
USD
Number of bids:
20
Ezüst (Ag) tükör, Jelzett. Fazettált üveggel. vésésekkel 27 cm
19034.

Ezüst (Ag) tükör, Jelzett. Fazettált üveggel. vésésekkel 27 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
56,50
EUR
,
64,52
USD
Number of bids:
0
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
19036.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
The item is not available
Starting price:
550 000 HUF
1 553,67
EUR
,
1 774,19
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment