1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos, javított papír védőborítóban, laza fűzéssel.