Tétel

Catalogue number:

17849.
402. Closed Online auction
Books: Tales

Description:

Pósa Lajosné: Ispiláng, ispiláng. Gyermekversek. Bp., én., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Két színes képpel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két hiányzó színes képpel, egy lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.

1 800 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : ekb

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.