Books: Tales

Number of items: 29

17842.

3 000 HUF
9,01
10,79
17843.

3 000 HUF
9,01
10,79
Klasszikus rajzfilmek. 5 történet. Bp., 1995. Impex. Kiadói kartonálásban
17844.

2 000 HUF
6,01
7,19
17845.

2 400 HUF
7,21
8,63
17846.

1 200 HUF
3,60
17847.

1 200 HUF
3,60
17848.

1 000 HUF
3,00
3,60
Pósa Lajosné: Ispiláng, ispiláng. Gyermekversek. Bp., én., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Két színes képpel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két hiányzó színes képpel, egy lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.
17849.

1 800 HUF
6,47
Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1922., Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17850.

1 200 HUF
3,60
Agnes Hoffmann: Prinzesschen vom Lindenhof. Eine Erzählung für junge Mädchen. Mit vier Vollbildern nach Aquarellen von Fritz Bergen. Stuttgart,én., Levy & Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17851.

1 200 HUF
3,60
La Fontaine: Mesék. Bp., 1955., Új Magyar Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17852.

1 000 HUF
3,00
3,60
17853.

1 200 HUF
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.