Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 18

15590.

3 000 HUF
9,01
10,79
Hammer price:
3 400 HUF
XXI. Testnevelési utasítás. I.-II. rész (12 db füzet). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp, 1926, Stádium. Papírkötésben. Hiánytalan állapotban, kissé szakadt papír védőmappában.   XXI Testnevelési utasítás I. rész. Általános szabályok.  II. rész. Testnevelés és sportágak.  1. füzet. Játékok.  2. füzet. Szabadgyakorlatok.  3. füzet. Atlétika.  4. füzet. Szergyakorlatok.  5. füzet. Úszás.  6-A. füzet. A görög-római birkózás.  6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás).  7. füzet. Kerékpározás.  8. füzet. Síelés.  9. füzet. Céllövősport.  10. füzet. Egyéb ágak.
15591.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,01
14,39
  Add to cart
  Remove
15592.

Available
2 800 HUF
8,41
10,07
  Add to cart
  Remove
B. K. S. Iyengar: Jóga új megvilágításban. Ford.: Pressing Lajos. [Bp.], 1999., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
15593.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, laza fűzéssel, kis kopásnyomokkal.
15594.

Available
1 600 HUF
4,80
5,76
  Add to cart
  Remove
15595.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
Christopher Hilton: Ayrton Senna. A Froma-1 géniusza. Bp., 1991, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, utolsó néhány lap alsó sarka kissé gyűrött.
15596.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
Leyrer Richárd, Szabó Julianna: A kung-fu királya. Bruce Lee és a jeet kune do. Bp., [1987], Lapkiadó Vállalat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Malcolm Cook: 101 focigyakorlat 12-16 éveseknek. Ford.: Soós András. Pécs, 2011, Alexandra. 128 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón ragasztónyommal, egyébként jó állapotban.
15597.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
15598.

Available
1 400 HUF
4,20
5,04
  Add to cart
  Remove
Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. Bp., é.n. Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15599.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
15600.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
Plavecz Tamás: Judo kisenciklopédia. Zalaegerszeg, 1988, HungariaSport. Kiadói papírkötés.
15601.

Available
900 HUF
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.