Books: Social sciences

Number of items: 31

17676.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
9,01
10,79
  Add to cart
  Remove
17677.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
17678.

Available
3 600 HUF
12,95
  Add to cart
  Remove
Ferenczi Imre: A munkások szervezkedése. Bevezetés a munkáskérdés ismeretébe. Bp., 1919. Benkő Grill. Kiadói félvászon kötésben
17679.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
Ferenczi Sándor, dr.: A hisztéria és a pathoneurózisok. Pszichoanalitikai értekezések.  Budapest, 1919. Dick Manó. Kiadói, sérült papírkötésben
17680.

2 400 HUF
7,21
8,63
Hammer price:
2 400 HUF
17681.

Available
1 600 HUF
4,80
5,76
  Add to cart
  Remove
Doctor Sz(endrői) K(ovách) Gy(ula): Társadalmi s állami regeneratio vagyis: A magán- s állami élet megjavítási, a bevétel és kiadás közti egyensúly helyreéllítási módjai s eszközeinek nemzetgazdászati elrendelései. Bp., 1884, Márkus Samu-ny., 259+IV+1 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval.  Tartalomból: Vallási-erkölcsi szempont a nemzetgazdaságban. Általános nemzetgazdászati vezéreszmék s elvek. A gazdasági termelőképesség fokozása társulati uton; államhatalmi beavatkozás üdvös volta. Nevelés-oktatásügy a nemzetgazdászatban. A selymészet állásáról Chinában, Európában általán véve, különösen pedig Magyarországon. A méhészet, - haltenyésztés.
17682.

Doctor Sz(endrői) K(ovách) Gy(ula): Társadalmi s állami regeneratio vagyis: A magán- s állami élet megjavítási, a bevétel és kiadás közti egyensúly helyreéllítási módjai s eszközeinek nemzetgazdászati elrendelései. Bp., 1884, Márkus Samu-ny., 259+IV+1 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval. Tartalomból: "Vallási-erkölcsi szempont a nemzetgazdaságban. Általános nemzetgazdászati vezéreszmék s elvek. A gazdasági termelőképesség fokozása társulati uton; államhatalmi beavatkozás üdvös volta. Nevelés-oktatásügy a nemzetgazdászatban. A selymészet állásáról Chinában, Európában általán véve, különösen pedig Magyarországon. A méhészet, - haltenyésztés."

Available
3 000 HUF
9,01
10,79
  Add to cart
  Remove
Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya. Válogatott írások. Bp., 1999, Helikon. 336 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17683.

3 000 HUF
9,01
10,79
Hammer price:
3 000 HUF
A pszichológia alapjai. Szerk.: Bernáth László, Révész György. Bp., 1998, Tertia, 310 p. Kiadói papírkötés.
17684.

Available
1 600 HUF
4,80
5,76
  Add to cart
  Remove
5 kötet a Hétköznapi Pszichológia sorozatból
17685.

800 HUF
2,40
2,88
Hammer price:
800 HUF
Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902. KIadói, kissé kopott vászon kötésben.
17686.

1 200 HUF
3,60
Hammer price:
1 200 HUF
17687.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.