Books: Religion

Number of items: 44

Rösler, Augustin: Liebfrauenschule. Lehr- und Gebetbuch für katholische Frauen und Jungfrauen. Mit fünf Bildern. Freiburg im Breisgau, 1922, Herder & Co. GmbH Verlagsbuchhandlung. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, álbordás egészbőr-kötés, az elülső borítón női alakot formázó bőr plasztikával, aranyozott lapélekkel, a kötéstáblák és a szennylapok kissé sérültek, egyébként jó állapotban.
17810.

3 000 HUF
17811.

3 000 HUF
17812.

1 200 HUF
17813.

3 000 HUF
17814.

1 000 HUF
17815.

1 000 HUF
17816.

1 000 HUF
17817.

2 000 HUF
17818.

800 HUF
Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Franklin-Társulat kiadása. Ebből a kötetből a képmellékletek hiányoznak. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt kötés, gyűrt, megkopott borító.
17819.

1 000 HUF
17820.

4 200 HUF
11,35
12,35
17821.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF