Books: Other languages

Number of items: 10

Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
17830.

4 000 HUF
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17831.

800 HUF
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17832.

800 HUF
Irma Gleitsmann: Zwölf leute von heute. Ein bilderbuch von - -. Esslingen und München, én. (cca 1920-1930), J. F. Schreiber, 2 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült táblákkal, egy javított táblával, laza kötéssel. Habermann Gusztáv (1903-1994). szegedi ügyvéd, helytörténész ex libris-szével, klisé, papír, jelzés nélkül, 9x8 cm
17833.

2 000 HUF
17834.

1 800 HUF
17835.

1 000 HUF
2 db csehszlovák könyv - Mezinárodní Spoje CSR + Moravsky Kras. Boskovice Blansko Kunstát. Félvászon és kartonált kötés, kopottas állapotban / paperback, half linen binding, little damaged condition
17836.

1 000 HUF
17837.

300 HUF
0,81
0,88
Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17838.

1 400 HUF
Horst Wolfram Geissler: Der Liebe Augustin. H.n., 1949, Sanssouci. Egészvászon kötésben, papír és nylon-védőborítóval. Jó állapotban. Német nyelven.
17839.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF