Books: Other languages

Number of items: 10

Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
17830.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,01
14,39
  Add to cart
  Remove
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17831.

Available
800 HUF
2,40
2,88
  Add to cart
  Remove
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17832.

Available
800 HUF
2,40
2,88
  Add to cart
  Remove
Irma Gleitsmann: Zwölf leute von heute. Ein bilderbuch von - -. Esslingen und München, én. (cca 1920-1930), J. F. Schreiber, 2 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült táblákkal, egy javított táblával, laza kötéssel. Habermann Gusztáv (1903-1994). szegedi ügyvéd, helytörténész ex libris-szével, klisé, papír, jelzés nélkül, 9x8 cm
17833.

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 000 HUF
17834.

Available
1 800 HUF
6,47
  Add to cart
  Remove
17835.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
2 db csehszlovák könyv - Mezinárodní Spoje CSR + Moravsky Kras. Boskovice Blansko Kunstát. Félvászon és kartonált kötés, kopottas állapotban / paperback, half linen binding, little damaged condition
17836.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 000 HUF
17837.

300 HUF
0,90
1,08
Hammer price:
300 HUF
Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17838.

1 400 HUF
4,20
5,04
Hammer price:
1 400 HUF
Horst Wolfram Geissler: Der Liebe Augustin. H.n., 1949, Sanssouci. Egészvászon kötésben, papír és nylon-védőborítóval. Jó állapotban. Német nyelven.
17839.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.