Books: Military

Number of items: 62

John Keegan: Hat hadsereg Normandiában. A D-naptól Párizs felszabadításáig. 1944. jún. 6. - aug. 25. Hadiakadémia. Ford.: Molnár György, Kőrös László. Bp., 2014., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
16573.

4 000 HUF
16574.

4 000 HUF
John Keegan: Maszk: A parancsnoklás álarca. A hadvezéri mesterség Nagy Sándortól napjainkig. Ford.: Balanyi Bibiána és Molnár György. [Debrecen], 1998., Aquila. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, egészen kis kopásnyomokkal.
16575.

4 000 HUF
16576.

1 400 HUF
Mölders und seine Männer. Hrsg. von Oberstleutnant Fritz von Forell. Graz, 1941., Steierische Verlagsanstalt, 216 p.+ 32 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16577.

2 000 HUF
Zobory István: Honvéd folyami erők a Száván - 1942. Komárom, 2012, Komáromi Nyomda és Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
16578.

4 000 HUF
14
Matróznaplók. Császári és Királyi Haditengerészet. Szerk.: Bálint Ferenc, Hideg István, Isztin Gyula.h. n., 2017, Idehaza - A Magyar Vidékért Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16579.

3 000 HUF
Raymond F. Toliver - Trevor J. Constable: Az ég ura. Erich Hartmann. A világ legeredményesebb vadászpilótájáénak élettörténete. Bp.,1998., Victoria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16580.

2 600 HUF
7,03
7,65
Stephen E. Ambrose: A B-24-es bombázók fiatal hősei. Ford.: Molnár György. Bp., 2002, Gabo. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16581.

2 000 HUF
Geoffrey Brooks: Hirschfeld. Wolfgang Hirschfeld. Egy tengeralattjáró-altiszt története. 1940-1946. Ford.: Szilágyi Béla. [Debrecen,2003],Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16582.

2 000 HUF
Gordon Williamson: A hűség a becsületem. Egykori SS-katonák visszaemlékezései. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16583.

1 800 HUF
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
16584.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF