2 800 HUF
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbÅ‘r-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámÃtva jó állapotban.