https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 19

Auction is over! Item soon called at the auction hall
[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.
15608.

[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.
15609.

1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos
15610.

Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.
15611.

1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben
15612.

Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az alkotmányos Titkok, az orosz invázió vészélye, a közjogi alap bukása stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.
15613.

Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az "alkotmányos Titkok", az "orosz invázió vészélye", a "közjogi alap bukása" stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
15614.

Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.
15615.

Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.
15616.

Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.
15617.

Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.
15618.

Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
12
Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
15619.

Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
8

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment