3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Patai József: Herzl. Bp.,[1932.] Pro Palesztina,(Wodianer-ny.), 367 p., Számos fekete-fehér illusztrációval. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, foltos lapokkal, kissé viseltes állapotban.