Books: Hunting

Number of items: 27

Diezel,[Karl Emil] - Mika, [Károly]: A vadászebek. Különösen a vizslák, idomításuk és vezetésük. Különlenyomat Diezel-Mika: ,,Az apróvad vadászata II. kiadásából. Bp.,[1908], Athenaeum, 4+162 p.+14 (színes képek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az 1/2. oldal lapja sérült, rajta szöveget nem érintő kis hiánnyal, 1 hiányzó képtáblával, egy sérült képtáblával, pár képtáblán lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal, ajándékozási sorokkal, az elülső kötéstáblán beragasztott 1931-es karácsonyi versikével.
17623.

Diezel,[Karl Emil] - Mika, [Károly]: A vadászebek. Különösen a vizslák, idomításuk és vezetésük. Különlenyomat Diezel-Mika: ,,Az apróvad vadászata" II. kiadásából. Bp.,[1908], Athenaeum, 4+162 p.+14 (színes képek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az 1/2. oldal lapja sérült, rajta szöveget nem érintő kis hiánnyal, 1 hiányzó képtáblával, egy sérült képtáblával, pár képtáblán lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal, ajándékozási sorokkal, az elülső kötéstáblán beragasztott 1931-es karácsonyi versikével.

8 000 HUF
17
Vadászati Világkiállítás Budapest 1971. Trófeakatalógus. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
17624.

4 000 HUF
Földes László (szerk.): Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17625.

6 000 HUF
Molnár Gábor: Jaguárországban. Világjárók 18. Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal
17626.

Molnár Gábor: Jaguárországban. "Világjárók 18." Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal

3 000 HUF
Útmutató a vadgazdálkodásra vonatkozó hatályos rendelkezésekhez. Közzéteszi az Országos Erdészeti Főigazgatóság. Összeáll.: Bertóti István és Medveczky István. A tárgymutatót Fock Béláné készítette. Bp., 1962., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói foltos papírkötés, műanyag védőborítóban, a védőborító egyik sarkán kis hiánnyal.
17627.

2 000 HUF
Iványi Ákos: Magyar-német, német-magyar erdészeti, faipari, vadászati szakszótár. Győr, 2004 Kisalföldi Erdőgazdaság Rt. Vadászatszervező Irodája. 360 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17628.

3 000 HUF
Vadgazdaságtan. Erdőgazdasági és elsődleges faipari szakközépiskolák tankönyve. Bp., 1987., Mezőgazdasági. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
17629.

2 000 HUF
Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kijáró lapokkal (258-271 oldalak között.) Megjelent 3100 példányban. + Magyar
17630.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Csőre Pál: A magyar vadászat története. Bp., 1994, Mezőgazda, 310+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
17631.

2 000 HUF
18
Sütő András: Hargitai vadászkalandok. Igaz mesék, csodás történetek. Csillag István illusztrációival. Csíkszereda, 1998., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17632.

1 000 HUF
Antalfi Antal, Tölg István: Halgazdasági ABC. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Megjelent 3500 példányban. Átkötött műbőrkötés, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17633.

1 000 HUF
Kittenberger Kálmán: A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig. Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. I. kiadás. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Lopott félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Néhány lap össze van firkálva.
17634.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF