Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 53

Ottlikné Balogh Ilona: Szakácskönyv. Bp., 1928, Hangya. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17570.

4 000 HUF
12,01
14,39
Hammer price:
4 200 HUF
Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904., Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 206+10 (korabeli reklámok, közte: Zwack J. és Társai is.) p. Szecessziós könyvdíszekkel. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17571.

3 000 HUF
9,01
10,79
15
Hammer price:
11 000 HUF
Baktérium-, alga-, gomba, zuzmó- és mohahatározó. Szerk.: Simon Tibor. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés.
17572.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 800 HUF
14,41
17,27
  Add to cart
  Remove
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1907.,Athenaeum, XVI+2+484 p. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, számos kijáró lappal, megviselt állapotban.
17573.

4 800 HUF
14,41
17,27
Hammer price:
4 800 HUF
17574.

4 000 HUF
12,01
14,39
Hammer price:
4 200 HUF
Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. Összeállította: - -. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 79+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17575.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 200 HUF
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
17576.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 000 HUF
17577.

Available
3 000 HUF
9,01
10,79
  Add to cart
  Remove
17578.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
17579.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Történelmi szakácskönyv. Bp., 1998, Ferenczy Könyv- és Lapkiadó. Harmadik kiadás. 218 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17580.

Available
1 400 HUF
4,20
5,04
  Add to cart
  Remove
1939 A háziasszony kincsestára vásárlási tanácsadó naptára. 1939. Szerk.: Csillag Béla. Bp., 1939., Radó István. Naptár, receptekkel, tanácsokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, a címlap egyik sarkán szakadással.
17581.

2 400 HUF
7,21
8,63
Hammer price:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.