Books: Architecture, Art

Number of items: 231

16636.

4 000 HUF
16637.

4 800 HUF
12,97
14,12
Elsässer Klaudia (szerk.) Nádler István... függőleges...Nádler István új képei. Ludwig Múzeum. 2008. április 11. - június 1. Bp., 2008, Ludwig Múzeum. 223 p. Nádler István festményeinek színes reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16638.

4 800 HUF
12,97
14,12
Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp., 2007,Corvina. CD-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16639.

4 800 HUF
12,97
14,12
Szunyoghy András: Portré- és kézrajzolás. Bp., 2006. Kossuth kiadó. Fűzött kemény papírkötés , kiadói papírborítóval, kopott foltos borító.
16640.

3 000 HUF
Szunyoghy András Dr. Fehér György: Kis rajziskola. Művészeti összehasonlító anatómia. Bp., 2004. Novella kiadó. Egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval, kopott szakadt borító.
16641.

1 600 HUF
16642.

2 000 HUF
Szíj Béla: Berény Róbert. A szerző által Bánffy György (1927-2010) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981, Corvina. Számos egészoldalas, színes reprodukcióval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban.
16643.

2 000 HUF
16644.

3 000 HUF
Kratochwill Mimi: Czóbel Béla. (1883-1976) élete és művészete. Veszprém-Bp.,2001,Magyar Képek. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.  +  Czóbel. Frank János bevezetőjével. Vál., az életrajzot és a bibliográfiát összeállította: Kratochwill Mimi. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16645.

2 000 HUF
16646.

800 HUF
19
16647.

800 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF