Ships Balaton

Number of items: 20

Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 14.: Balaton. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a füzet teste elvált a borítótól.
13440.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
6,47
  Add to cart
  Remove
Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, Carolina, az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban. A szerző által dedikált példány.
13441.

Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, "Carolina", az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban. A szerző által dedikált példány.

1 200 HUF
3,60
Hammer price:
1 200 HUF
13442.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel. Kiadói félvászon kötésben, kopott
13443.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Bp., 1981, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kiadói papír védőborítóban, a borító és néhány lap kissé foltos.
13444.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
1826 Kővágóörsi szőlőre és annak adóira vonatkozó contractuális levél Balatonhenyei gazda és gr. Esterházyak között. viaszpecséttel. Üvegezett keretben. 38x24 cm
13445.

10 000 HUF
30,03
35,97
10
Hammer price:
22 000 HUF
Balatoni retro dísztárgyak. 2 vitorlás, cigaretta tartó. 12, 13 cm
13446.

2 600 HUF
7,81
9,35
Hammer price:
2 600 HUF
cca 1880 Közel kelet, Palesztina 9 db rotációs fametszet tábla 21x34 cm
13447.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove
Panoráma Útikönyvek Balatoni sorozata I-X. kötet, teljes. (A teljes sorozat egyben ritka!)  I. köt.: Siófok és környéke. Balatonaliga, Balatonvilágos, Balatonszabadi., II. köt.: Balatonföldvár. Zamárdi. Szántód, Balatonszárszó., III. köt.: Szemes, Lelle, Boglár. IV. köt.: Fonyód és környéke. Balatonmáriafürdő, Balatonkeresztúr, Balatonberény, Balatonszentgyörgy. V. köt.: Keszthely és környéke. Gyenesdiás, Vonyarcvashegy, Balatonederics, Balatongyörök. VI. köt.: Hévíz és környéke. VII. köt.: Badacsony és környéke. Balatonszepezd, Révfülöp, Balatonrendes, Szigliget, Tapolca. VIII. köt.: Tihany és környéke. Aszófő, Örvényes, Balatonudvari, Balatonakali, Zánka. IX. köt.: Balatonfüred és környéke. Alsóörs, Csopak. X. köt.: Balatonalmádi és környéke. Balatonakarattya, Balatonkenese, Balatonfűzfő, Vörösberény. Bp., 1958., Panoráma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, VII. kötet gerince sérült.
13448.

7 000 HUF
21,02
25,18
16
Hammer price:
22 000 HUF
1919 Kleines Farbiges Reliefpanorama des Rheines mit beschreibendem Text
13449.

Available
12 000 HUF
36,04
43,17
  Add to cart
  Remove
1911 Erste K. K. Priv. Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft Farhpläne - hajómenetrend, 16p
13450.

1 000 HUF
3,00
3,60
18
Hammer price:
36 000 HUF
Veress D. Csaba: Várak a Balaton körül. A balatoni várak hadtörténete. Bp.,1996,Zrínyi. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal.
13451.

1 800 HUF
6,47
Hammer price:
2 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.