Tétel

38 000 HUF

Description:

Julius Schmidt-Felling (1835-1920): Kis vagány. Öntött patinázott bronz. Párizsi öntöde. Jelzett. m:18cm. Julius Paul Schmidt-Felling német szobrász , 19. század közepétől későig és 20. század elején dolgozott. Munkájának tárgya széles és változatos volt. Többek között hősies harcosok, sportolók, kovácsok és földművesek bronzszobrait készítette. (után öntés)

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.