Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 42

11600.

180 000 HUF
540,54
647,48
Hammer price:
180 000 HUF
Ponsart, Paul (1882-1915, francia szobrász) - Női akt öntött, patinázott bronzfigura, párnán térdelő, láncot maga köré tekerő nő, kerek márvány talapzaton, a párnán jelzett: Paul Ponsart, m: 29 cm, d:20cm (után öntés)
11601.

Ponsart, Paul (1882-1915, francia szobrász) - "Női akt" öntött, patinázott bronzfigura, párnán térdelő, láncot maga köré tekerő nő, kerek márvány talapzaton, a párnán jelzett: "Paul Ponsart", m: 29 cm, d:20cm (után öntés)

60 000 HUF
180,18
215,83
Hammer price:
60 000 HUF
cca 1900 Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király és Wittelsbach Erzsébet Sisi (1837-1898) osztrák császárné, magyar királyné bronz mellszoborok, jelzések nélkül, a Sisi szobron patinával, m: 11 és 12 cm
11602.

cca 1900 Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király és Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1837-1898) osztrák császárné, magyar királyné bronz mellszoborok, jelzések nélkül, a Sisi szobron patinával, m: 11 és 12 cm

38 000 HUF
114,11
136,69
Hammer price:
85 000 HUF
Kutas László (1936-): Karmester fiú. Bronz, jelzés nélkül, m:24 cm.
11603.

60 000 HUF
180,18
215,83
Hammer price:
65 000 HUF
11604.

38 000 HUF
114,11
136,69
Hammer price:
38 000 HUF
Franz Iffland (1862-1935): Filette a széken a macskájával. Öntött patinázott bronz. Jelzett. Párizsi öntöde. m: 22cm. Franz Iffland német szobrász és festő volt, aki a 19. század végén és a 20. század elején dolgozott. 1862-ben született a Porosz Királyságban, Berlinben. Szobrainak többségét a jugendstil mozgalom befolyásolta, de karrierje végén, az 1920-as évek közepétől kezdve számos art deco szobrot készített. (után öntés)
11605.

40 000 HUF
120,12
143,88
Hammer price:
40 000 HUF
Tanító Buddha (jnana mudra). Patinázott öntött bronz. XX. század közepe. m: 21 cm A jnana szanszkritul bölcsességet vagy tudást jelent, a mudra pedig pecsétet vagy gesztust. A hüvelykujj a legfelsőbb lelket, a mutatóujj pedig az egyéni lelket jelképezi. Ez a mudra azt a bölcsességet jelképezi, hogy az egyéni lélek egy a legfelsőbb lélekkel.
11606.

38 000 HUF
114,11
136,69
Hammer price:
38 000 HUF
Tóth Valéria (1943- ): Merengő. Jelzett, műgyanta, képcsarnok etikettel. m: 37 cm
11607.

10 000 HUF
30,03
35,97
Hammer price:
13 000 HUF
Zulu férfi büszt. Szerpentinből, márványból és gránitból készült mellszobor. Jelzett: Gsehton. m:15cm
11608.

10 000 HUF
30,03
35,97
Hammer price:
10 000 HUF
Joseph Mabena: Zulu női büszt. Szerpentinből, márványból és gránitból készült mellszobor. Jelzett: J. Mabena. m:15cm
11609.

10 000 HUF
30,03
35,97
15
Hammer price:
19 000 HUF
11610.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
54,05
64,75
  Add to cart
  Remove
Melocco Miklós (1935 - ): 4 db bronz plakett: Vadász, Halász, Madarász, Szántóvető. Jelzettek, fa alapon. d: 3 mm
11611.

10 000 HUF
30,03
35,97
14
Hammer price:
20 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.