Printed Materials

Number of items: 277

cca 1910 16 db szecessziós stílusú, egyházi témájú nyomat, František Urban (1868-1919) munkái, részben sérült és foltos, lapméret: 42x31 cm
13741.

1 000 HUF
1911 Der Ackerbau ist die erste der Künste. Német nyelvű mezőgazdasági kiadvány, fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Sérült, szétvált tűzött papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, 93+9 p.
13742.

1 400 HUF
Göldners Kalender für Betriebsleitunk u. praktischen Maschinenbau, 1913. Kiadói vászonkötésben / gépipari naptár
13743.

Göldner's Kalender für Betriebsleitunk u. praktischen Maschinenbau, 1913. Kiadói vászonkötésben / gépipari naptár

1 600 HUF
1913 Márkusfalva, Máriássy-kastély, róm. kat. templom, vár, részletek és alaprajzok, 10 db nyomat, Korvin Testvérek Bp., 21,5x17,5 cm és 22,5x18,5 cm közötti méretben
13744.

2 000 HUF
21
1913 Márkusfalva, Máriássy-kastély és a vár alaprajzai, 10 db nyomat, Korvin Testvérek Bp., 21x17,5 cm és 22,5x18,5 cm közötti méretben
13745.

2 000 HUF
18
1913 A Magyar Kabaré II. évfolyamának 5. száma, 24p
13746.

1 800 HUF
1913-1914 Tanórarend a máramarosszigeti református líceumi főgimnáziumban. Sérült 32x38,5cm.
13747.

800 HUF
1915 Rézmozsarak és réz tárgyak katonai célra való beszolgáltatására felhívó hirdetmény. gr Andrássy Gyuláné Uránia egyesület
13748.

4 000 HUF
9
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél + támogatónak küldött levél
13749.

5 000 HUF
1916 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. Band 105. Nr. 1319-1331. 1916. ápr. 6-1916. jún. 29. München-Esslingen, 1916,J. F. Schreiber, 4+208 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy kijáró lappal.   Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm
13750.

800 HUF
1918 Egyetemi doktorok eskümintája még királyra esküdve, hajtott
13751.

1 000 HUF
1918 Beszterce gyógyszerészözvegy halotti értesítője 29x23 cm
13752.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF