Maps

Number of items: 101

cca 1916 Custozza és környékének I. világháborús magyar katona által készített rajzolt térképe. 36x44 cm
13562.

1 600 HUF
4,80
5,76
Hammer price:
1 800 HUF
cca 1930 Merre menjek? Budai hegyek, Stoits György, Dóczi Sándor litográfia, Bp., apró szakadásokkal, lap jobb alsó sarkában a térképet nem érintő kisebb hiánnyal, apró foltokkal, hajtásnyomokkal, 34x23 cm
13563.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,80
5,76
  Add to cart
  Remove
1967 Magyarország vasúti térképe, hátoldalán a külföldi összeköttetések hálózatával, 40,5x64 cm
13564.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
1882 Plan de Constantinople, avec ses faubourgs, le port et une partie de Bosphore. 1 : 15.000, Levé et dessiné C. Stolpe / map of Constantinople / Konstantinápoly térképe, vászonra kasírozva, 69x51 cm
13565.

20 000 HUF
60,06
71,94
10
Hammer price:
42 000 HUF
A csapadék eloszlása Magyarországon az 1902 évben. Bp., Kellner és Mohrlüder, szélein kis szakadásokkal, 50x35 cm
13566.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
1936 Gerecse és Gete, Kirándulók térképe 11. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, kisebb szakadásokkal, ragasztott, 82,5x59,5 cm
13567.

2 400 HUF
7,21
8,63
19
Hammer price:
5 500 HUF
1911 A Magyar Szent Korona országainak közigazgatási és közlekedési térképe, rajzolta: Homolka József, 1 : 1.300.000, Bp., Eggenberger (Kellner és Mohrlüder-ny.), szakadásokkal, sérült, ragasztott, 85x63 cm
13568.

4 000 HUF
12,01
14,39
Hammer price:
4 000 HUF
1928 Vértes hegység, Kirándulók térképe 15. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, a hajtások mentén kisebb szakadásokkal, 76,5x64,5 cm
13569.

2 400 HUF
7,21
8,63
19
Hammer price:
5 500 HUF
1908 Ausgangssituation der Nord- und Südpartei am 14. abends, Balaton és környéke katonai térkép, szakadásokkal, 71×85 cm
13570.

3 000 HUF
9,01
10,79
27
Hammer price:
22 000 HUF
cca 1922-1931 A választókerületek és azok képviselői az általános választások befejezésekor, kis szakadással, 43×68 cm
13571.

2 000 HUF
6,01
7,19
19
Hammer price:
5 500 HUF
1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: Sztálinváros. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.
13572.

1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: "Sztálinváros." Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.

Available
1 600 HUF
4,80
5,76
  Add to cart
  Remove
1933 Bükk hegység, Kirándulók térképe 7. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, 88,5x68,5 cm
13573.

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.