Frames

Number of items: 25

Üvegezett, régi fa képkeret tájkép gobleinnel, aranyszínű ovális paszpartuval, hátoldalán 1930-40 körüli képkeretező feliratával (Pápa, Horthy Miklós fő u. 4), paszpartu méret: 7×10 cm, látható méret: 11,5x16,8 cm
11691.

800 HUF
Fekete műbőr és műanyag képkeret, üveglappal, jó állapotban, belső méret: 15x11 cm
11692.

800 HUF
Dekoratív, üvegezett fa képkeret nyulakat és gyerekeket ofszet nyomattal, kopásnyomokkal, belső méret :18,5×17,2 cm
11693.

1 200 HUF
Dekoratív, kissé sérült fa képkeret, tanyasi jelenetet ábrázoló gobelinnel, belső méret: 14,5×23 cm
11694.

2 200 HUF
5,95
6,47
2 db faléckeret, az egyik plexivel, a másik plexi nélkül. Belső méret: 30x30cm
11695.

800 HUF
Régi aranyszínű ökörszemes fa képkeret, kissé sérült, belső méret: 32,1x23,7 cm
11696.

1 400 HUF
Antik arany-fekete üvegezett fa képkeret Raffaello: Sixtusi Madonna nyomattal, sérült, kopott, belső méret: 31,5x23 cm
11697.

3 000 HUF
Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban és éleinél sérült, kopott, belső méret: 36,8x26,4 cm
11698.

2 000 HUF
Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban sérült, kopott, belső méret: 24x20,4 cm
11699.

1 000 HUF
Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban sérült, kopott, belső méret: 23,5x18 cm
11700.

1 400 HUF
Üvegezett, dekoratív, sarkaiban veretekkel díszített fa keretben Szent István koronázása, litográfia, papír. Belső méret: 27x34,5 cm
11701.

6 000 HUF
Üvegezett, dekoratív fa képkeret Mészöly Géza Balatoni halásztanya festményről készült nyomattal. Belső méret: 24x32cm, külső méret: 27x35cm
11702.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF