Documents

Number of items: 130

cca 1920 Hugoff Grafológus és Asztrológus kitöltött kérdőíve és részletes analízise a megrendelőnek
12674.

3 000 HUF
1921 Állampuszta, M. Kir. Orsz. Büntetőintézet által kiállított igazolvány / szabadulólevél
12675.

1 000 HUF
1922 Bürgermesiter Károly mélyfúrások Budapest-Kőbánya fejléces levélpapírja
12676.

5 000 HUF
1922 Magyar Királyi Államvasutak, fényképes személyazonossági igazolójegy.
12677.

800 HUF
1923 Nagy méretű litografált tanulólevél elektrotechnikus részére. 65x48 cm
12678.

1 000 HUF
cca 1923-24 Pázmány Péter Tudományegyetem fényképes leckekönyv, Ifj. Szinnyei József rektor valamint Négyesy László, Gombocz Zoltán, Császár Elemér, Eckhardt Sándor, Áldásy Antal tanárok aláírásaival, okmánybélyegekkel, kopott vászonkötésben
12679.

1 000 HUF
1924 Budapestvidéki Kőszénbánya Rt. számlája 5 db okmánybélyeggel
12680.

1 000 HUF
cca 1925-26 A Párizsi Egyetemen tanuló magyar hallgató fényképes leckekönyve, többek közt Joseph Bédier, Fernand Baldensperger, Henri Chamard, Fortunat Strowski tanárok aláírásaival, kopott vászonkötésben / autograph signatures
12681.

2 000 HUF
1925 Országos Gyermekvédő Liga fényképes igazolvány
12682.

3 000 HUF
1926-1943 Vadászjegy, fénykép nélkül, hiánnyal + fegyvertartási engedély
12683.

4 000 HUF
1928 Fővárosi Sörfőző RT. Kőbánya sörfőzési egyenleg nyilvántartó Törökszentmiklósi lakos részére
12684.

3 000 HUF
12685.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF