https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 132

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Daum France jelzéssel üveg autó, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm
11425.

Daum France jelzéssel üveg autó, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
27,03
EUR
,
32,37
USD
Number of bids:
1
Val St. Lambert jelzéssel sárga asztali kínálótál, karcolásokkal, d: 22 cm
11426.

Val St. Lambert jelzéssel sárga asztali kínálótál, karcolásokkal, d: 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,02
EUR
,
21,58
USD
Number of bids:
0
Gallé jelzéssel virágos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11427.

Gallé jelzéssel virágos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
114,11
EUR
,
136,69
USD
Number of bids:
8
Barovier és Toso jelzéssel buborékos kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
11428.

Barovier és Toso jelzéssel buborékos kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
84,08
EUR
,
100,72
USD
Number of bids:
1
Barbini jelzéssel kétrétegű üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11429.

Barbini jelzéssel kétrétegű üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
84,08
EUR
,
100,72
USD
Number of bids:
1
Venini jelzéssel kétrétegű üveg díszkaspó, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11430.

Venini jelzéssel kétrétegű üveg díszkaspó, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
84,08
EUR
,
100,72
USD
Number of bids:
0
Flavio Poli jelzéssel piros üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
11431.

Flavio Poli jelzéssel piros üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
27,03
EUR
,
32,37
USD
Number of bids:
0
Cenedese jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11432.

Cenedese jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
24,02
EUR
,
28,78
USD
Number of bids:
0
Lalique jelzéssel üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11433.

Lalique jelzéssel üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11435.

Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
7 + 6 db arany szélű üvegpohár minimális kopással
11436.

7 + 6 db arany szélű üvegpohár minimális kopással

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
30,03
EUR
,
35,97
USD
Number of bids:
1
Virágmintás üveg kupa fedéllel, kézzel festett, több rétegű, hámozott, belső perem alatt sérüléssel (lepattanással), jelzés nélkül, m:27 cm
11437.

Virágmintás üveg kupa fedéllel, kézzel festett, több rétegű, hámozott, belső perem alatt sérüléssel (lepattanással), jelzés nélkül, m:27 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,02
EUR
,
21,58
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment