Number of items: 289
2461903
11207
401
Other collectibles
2 db Zsolnay pillangómintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm
2 000 HUF
2461300
11208
401
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.
16 000 HUF
2442316
11209
401
11000
Other collectibles
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm
11 000 HUF
2442100
11210
401
Other collectibles
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), ragasztott, m:15 cm, h:31 cm
10 000 HUF
2465189
11211
401
Other collectibles
Zsolnay porcelán kisfiú kenyérrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
2 000 HUF
2443028
11212
401
Other collectibles
Zsolnay rőzse gyűjtögető kisfiú, kézzel festett, jelzett, nyak ragasztott. 16 cm
1 400 HUF
2465159
11213
401
Other collectibles
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
2 000 HUF
2341826
11214
401
Other collectibles
Zsolnay macska figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5 cm
2 000 HUF
2460344
11215
401
Other collectibles
Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm
1 800 HUF
2464076
11216
401
Other collectibles
Zsolnay madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm
2 000 HUF
2442089
11217
401
Other collectibles
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x6 cm
1 400 HUF
2461269
11218
401
Other collectibles
Zsolnay békakirály, ökörvér mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m