Number of items: 289
2461301
11195
401
Other collectibles
Zsolnay orchidea mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
9 000 HUF
2459907
11196
401
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
4 000 HUF
2459909
11197
401
4600
Other collectibles
Zsolnay virágmintás kis porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x12x6,5 cm
4 600 HUF
2459912
11198
401
Other collectibles
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Halász Istvánné),hibátlan (apró mázrepedések). d:12 m: 10 cm
8 000 HUF
2462899
11199
401
Other collectibles
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
3 000 HUF
2462889
11200
401
Other collectibles
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
8 000 HUF
2466811
11201
401
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm
3 000 HUF
2442003
11202
401
Other collectibles
Zsolnay pillangó és virág mintás porcelán tálkák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x7 cm, d: 8,5 cm
1 200 HUF
2461178
11203
401
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett,hibátlan.d: 8,5 cm m: 6,5 cm
2 000 HUF
2441565
11204
401
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
2 800 HUF
2441568
11205
401
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás porcelán vázácska Kézzel festett, jelzett, minimális hibátlan m: 9 cm
3 000 HUF
2441542
11206
401
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m