Number of items: 289

Fajansz kínáló tál, Jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal 30cm
11388.

3 000 HUF
8,47
9,68
Frankfurt térképével díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x18 cm
11389.

1 000 HUF
2,82
3,23
Porcelán kutya formáljuk persely jelzés nélkül H: 20 cm
11390.

2 000 HUF
5,65
6,45
Fajansz süteményes kínálótál jelzés nélkül, talp és tál illeszkedésénél ragasztott, ragasztónyomokkal, d: 25 cm
11391.

3 000 HUF
8,47
9,68
Áttört fedeles kínáló jelzés nélkül virág díszítéssel D: 25 cm
11392.

2 600 HUF
7,34
8,39
Jelzés nélkül (MZ?) porcelán teás csésze. Kézzel festett, kis kopásokkal.
11393.

1 000 HUF
2,82
3,23
21
11394.

4 000 HUF
11,30
12,90
Echt Kobalt aranyozott kínálótál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 29x25 cm
11395.

2 600 HUF
7,34
8,39
11396.

2 000 HUF
5,65
6,45
Jelzett, népies áttört fali tányér. Kézzel festett, hibátlan. d: 30 cm
11397.

1 000 HUF
2,82
3,23
Fajansz kínáló reggeliző tál, fém fogóval Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 24 cm
11398.

2 400 HUF
6,78
7,74
6 db porcelán alátét Wiestoch látképeivel d: 10 cm
11399.

1 200 HUF
3,39
3,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.