Number of items: 289

Japán pávás porcelán tálka, levonóképes, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 9 cm
11376.

2 400 HUF
6,78
7,74
Kínai virágmintás porcelán fedeles váza, jelzett, kopásnyomokkal, tetején lepattanásokkal, hajszálrepedéssel, m: 16 cm
11377.

2 800 HUF
7,91
9,03
28
Bavaria kutyás retro hamutál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 14 cm
11378.

1 000 HUF
2,82
3,23
Perzsa mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, repedéssel a fülön. m: 18 cm
11379.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál és mártásos tálka, jelzett, hibátlan, apró kopások d:11,5 cm
11380.

1 600 HUF
4,52
5,16
2 db román porcelán figura, kézzel festett, jelzett (Arpo, Alba Iulia), kisebb kopásnyomokkal, az egyik talpán apró lepattanással, m: 19 cm, 16 cm
11381.

1 200 HUF
3,39
3,87
Chodziez lengyel porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 11 cm
11382.

1 000 HUF
2,82
3,23
Wawel és Wallendorf porcelán cukortartók, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm, 11 cm
11383.

1 200 HUF
3,39
3,87
Martinroda Bad Doberan porcelán emlékváza hajós mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11384.

1 000 HUF
2,82
3,23
Freiberger porcelán cukortartó, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 9,5 cm
11385.

1 000 HUF
2,82
3,23
Porcelán mozsár törővel, matricával jelzett (L. Dake & Zn ), kis kopással, d: 12 cm, h: 11,5 cm
11386.

1 400 HUF
3,95
4,52
Szószos tál, jelzett, kopott. 20x13x9cm
11387.

1 000 HUF
2,82
3,23
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.