Number of items: 289

Vegyes porcelán tétel (9 db), közte Herendi Viktória mintás, tojás alakú bonbonier (sérült), Hollóházi, Aquincumi és Jan Becher porcelánok. Kézzel festett/matricás, kisebb kopásnyomokkal, egy sérült és javított.
11340.

1 400 HUF
3,86
4,18
11
Meissner Limoges mini porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 4 cm
11341.

2 600 HUF
7,16
7,76
Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11342.

3 800 HUF
10,47
11,34
Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett, kis kopással 10x7x8 cm
11343.

3 000 HUF
8,26
8,96
Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm
11344.

3 400 HUF
9,37
10,15
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11345.

3 200 HUF
9,55
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 7,5 és 7 cm
11346.

3 000 HUF
8,26
8,96
Japán fedeles cukortartó , fonott bambusz füllel, zománc festett és aranyozott, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
11347.

3 000 HUF
8,26
8,96
Millói vénusz biscuit porcelán büszt, jelzés nélkül, kopott, m: 14cm
11348.

2 000 HUF
5,51
5,97
9
Fajansz reggeliző tálca, fém szerelékkel. Formaszámmal jelzett, matricás, hibátlan. d: 30 cm
11349.

4 000 HUF
11,02
11,94
18
5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), porcelán, aranyozott, kopott, részben jelzett: Victoria Austria
11350.

4 000 HUF
11,02
11,94
Metzler Orloff porcelán csibék, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 10 cm
11351.

3 000 HUF
8,26
8,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.