Number of items: 289

Német porcelán mokkás csésze aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11328.

2 400 HUF
6,78
7,74
Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm
11329.

3 000 HUF
8,47
9,68
Fajansz kinyitható gömb dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
11330.

4 000 HUF
11,30
12,90
Kék-fehér mintás porcelán macska, levonóképes, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11331.

4 000 HUF
11,30
12,90
Rosenthal virágmintás porcelán boros kancsó, jelzett, matricás, m: 18 cm
11332.

2 200 HUF
6,21
7,10
Kaiser váza. Modern, matricás. Jelzett, hibátlan. 18 cm
11333.

3 000 HUF
8,47
9,68
2 db 1891 Ludvigh jelzéssel: mázas fajansz tányérok, áttört peremmel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, sérülésekkel. d: 19 cm
11334.

3 000 HUF
8,47
9,68
9
Hutschenreuter váza. Modern, többféle mázzal. Jelzett, hibátlan. 16,5 cm
11335.

3 000 HUF
8,47
9,68
2 db antik, jelzett, fajansz kis kulacs dísz, kézzel festett, jelzett, hibátlan. Olvashatatlan jelzéssel. m: 10,5 cm
11336.

2 000 HUF
5,65
6,45
Izsépy kerámia kéményseprő figurás mázas kerámia lámpatest, jelzett, hibátlan m: 22 cm
11337.

3 000 HUF
8,47
9,68
9
2 db Kütahya Porselen török porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, 11,5 cm
11338.

4 000 HUF
11,30
12,90
Porcelán gyógyszertári tartóedény Baldrian (Macskagyökér) felirattal, parafadugóval, matricás, jelzett, mázrepedésekkel, m: 11,5 cm
11339.

2 200 HUF
6,21
7,10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.