Number of items: 289
2461625
11243
401
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm
3 000 HUF
2462199
11244
401
Other collectibles
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett plakett. Matricás, jelzett, kis lepattanással 11,5x17,5 cm
4 000 HUF
2461275
11245
401
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
6 000 HUF
2466808
11246
401
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm
2 000 HUF
2463057
11247
401
Other collectibles
Hollóházi porcelán foci cipő. KPVDSZ felirattal. Jelzett, hibátlan. 12 cm
1 200 HUF
2462929
11248
401
Other collectibles
Hollóházi "Kormos László Tömegsport Mozgalom - XXI. ker. - Kiemelkedő Sportmunkáért" Hollóháza jelzett porcelán emlékplakett tokban (135mm) hibátlan
1 000 HUF
2462837
11249
401
Other collectibles
Hollóházi Csepel labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm. Tóth II. hagyatékából
6 000 HUF
2464063
11250
401
Other collectibles
Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
5 000 HUF
2400150
11251
401
Other collectibles
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm
4 000 HUF
2442028
11252
401
Other collectibles
2 000 HUF
2467260
11253
401
Other collectibles
Hollóházi porcelán plakett Hajómodellek bajnoksága 1981. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 15 cm
1 400 HUF
2431728
11254
401
Other collectibles
Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m