11350. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), porcelán, aranyozott, kopott, részben jelzett: Victoria Austria
Photo of the item taken by : nagy_andras