Art-ceramics

Number of items: 131

Bodrogkeresztúri mázas kerámia ikebana, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
11048.

1 800 HUF
2 db korondi kerámia váza és korsó 15 cm, 20 cm
11049.

1 200 HUF
Bodrpgkeresztúri mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 22,5 cm
11050.

2 000 HUF
3 db antik népies kerámia fali tányér, kézzel festett, mind jelzett (Misklocz, özv. Schöpflin A. Bélapátfalva, harmadik olvashatatlan jelzéssel), mind kisebb sérülésekkel, mázhibákkal, d: 23, 23,5 és 17 cm
11051.

8 500 HUF
22,97
2 db Sárospatak Kerámia Manufaktúra lapostányér, kézzel festett, halas mintával + 3 db barna mázas kerámia tányér, jelzés nélkül. Mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, d: 27,5 cm
11052.

1 800 HUF
7 db népi tányér, apró sérülésekkel, részben jelzett. cca.: d: 25 cm
11053.

3 000 HUF
2 db fekete színű kerámia vázácska, apró kopásokkal, m: 10 cm + fekete színű kerámia kancsó, alján K. Nagy Zsolt Nádudvar jelzéssel, apró kopásokkal, csorbával m: 8 cm
11054.

2 db fekete színű kerámia vázácska, apró kopásokkal, m: 10 cm + fekete színű kerámia kancsó, alján "K. Nagy Zsolt Nádudvar" jelzéssel, apró kopásokkal, csorbával m: 8 cm

1 000 HUF
Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm, d: 17 cm
11055.

3 000 HUF
Hódmezővásárhelyi kézzel festett kerámia váza, apró csorbákkal, jelzett: Lázi J. m: 12cm
11056.

2 600 HUF
7,03
7,65
18
Molnos Árpád korondi fali dísztál, jelzett, 1974, hibátlan, d: 33cm
11057.

3 000 HUF
Hidi Endre (1944-): Népi, fali tányér, kerámia, hibátlan, jelzett. d: 25 cm
11058.

2 800 HUF
7,57
8,24
11059.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF