Number of items: 292

Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Csendélet. Olaj. vászon, jelzett, sérült. KIssé sérült fa keretben. 94x61 cm
10048.

18 000 HUF
51,72
60,40
id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Baromfiudvar. Olaj. vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 55x68,5 cm
10049.

26 000 HUF
74,71
87,25
Dallos Hanna (1907-1944): Hervadás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 22×15 cm
10050.

6 000 HUF
17,24
20,13
10051.

1 800 HUF
5,17
6,04
Dobozy Jenő (?-?), működött a XX. sz. első felében: Naplemente. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 52×64 cm
10052.

12 000 HUF
34,48
40,27
Dobroszláv József (1932-2016): Téli táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Dekoratív üvegezett fa keretben, 25x46 cm
10053.

14 000 HUF
40,23
46,98
Dresdner Iván (?-?): Kék ég. Olaj, vászon. Kissé kopott, dekoratív fa keretben. 42x48 cm
10054.

4 000 HUF
11,49
13,42
Dudás Jenő (1900-1991): Tihany. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×39 cm
10055.

4 000 HUF
11,49
13,42
Dusza Tibor (1961-): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett, 35x50 cm
10056.

6 000 HUF
17,24
20,13
Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 21,5×29 cm
10057.

9 000 HUF
25,86
30,20
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulipán 2 szívvel, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
10058.

15 000 HUF
43,10
50,34
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Engedjétek hozzám a gyermekeket, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
10059.

19 000 HUF
54,60
63,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.