Number of items: 292

Berki Viola (1932-2001): Trogir. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 22/100. Lap széle kissé foltos, gyűrődésekkel. 29,5x24 cm
10024.

3 000 HUF
8,62
10,07
27
Bizse János (1920-1981): Dombos táj. Szén, akvarell, papír, jelzett, 29x39 cm
10025.

2 000 HUF
5,75
6,71
Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, hullámos, 27×33 cm
10026.

1 000 HUF
2,87
3,36
Blahos Rudolf (1917-1986): Budapest, Kossuth szobor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×46,5 cm
10027.

5 000 HUF
14,37
16,78
10028.

4 000 HUF
11,49
13,42
Bodor Aladár (1913-2000): Pincesor. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Keretben. 60,5×75 cm
10029.

26 000 HUF
74,71
87,25
Boldizsár István (1897-1984): Kecskés tanya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 17,5x24 cm
10030.

1 400 HUF
4,02
4,70
Boldizsár István (1897-1984): Tanya.  Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8x28 cm
10031.

9 000 HUF
25,86
30,20
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
10032.

1 400 HUF
4,02
4,70
Boldizsár István (1897-1984): Falusi munka. Rézkarc, papír, jelzett, 17,5×24 cm
10033.

1 400 HUF
4,02
4,70
10034.

130 000 HUF
373,56
436,24
Bordás Ferenc (1911-1982): Vízparti táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé töredezett. 39,5x59 cm
10035.

2 400 HUF
6,90
8,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.