Number of items: 292

10000.

1 000 HUF
3,00
3,60
Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/295), 17×13 cm
10001.

1 200 HUF
3,60
10002.

60 000 HUF
180,18
215,83
10003.

50 000 HUF
150,15
179,86
10004.

3 000 HUF
9,01
10,79
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Horgászok -kiállítási meghívón. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x11 cm
10005.

1 000 HUF
3,00
3,60
10006.

7 000 HUF
21,02
25,18
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló négyes. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×17 cm
10007.

5 000 HUF
15,02
17,99
B. Séday Mária (1925-2009): Férfi és Nő II. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 20×23 cm
10008.

9 000 HUF
27,03
32,37
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló páros. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 12×11,5 cm
10009.

5 000 HUF
15,02
17,99
B. Séday Mária (1925-2009): Alföldi táj . Olaj, farost, jelzett. Élénél kissé sérült fa keretben. 40×59,5 cm
10010.

18 000 HUF
54,05
64,75
B. Séday Mária (1925-2009): Würtz Ádám (1927-1994) grafikusművész portréja . Olaj, farost, jelzett, sérült (festék lepergéssel). Sarkaiban kissé sérült, üvegezett fa keretben. 27×21,5 cm
10011.

8 500 HUF
25,53
30,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.