Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 53,5×45 cm
10517.

3 000 HUF
8,47
9,68
Jelzés nélkül: Színek kavalkádja. Olaj, farost. Fa keretben, 72×102,5 cm
10518.

18 000 HUF
50,85
58,06
Jelzés nélkül: Pétanque játékosok. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jobb széle vágott. 40x50,5 cm.
10519.

3 800 HUF
10,73
12,26
Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 60,7x32,6 cm.
10520.

4 200 HUF
11,86
Jelzés nélkül: Tavon. Olaj, falemez, 15x25cm, kopott sérült keretben.
10521.

3 200 HUF
9,04
10,32
Jelzés nélkül: Csendélet orgonával és citrommal. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 46,5×34,5 cm
10522.

2 000 HUF
5,65
6,45
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült. FGa keretben, 20x30 cm
10524.

1 600 HUF
4,52
5,16
Ismeretlen művész: Duna. Rézkarc, papír, 29x42cm, körbevágott papír. Üvegezett sérült keretben.
10525.

1 000 HUF
2,82
3,23
Ismeretlen művész: Szeged Akvarell, papír, 28x40cm, Üvegezett sérült keretben.
10526.

1 200 HUF
3,39
3,87
Ismeretlen művész: Szerelmespár. Rézkarc, papír, 31x26cm, körbevágott papír. Üvegezett sérült keretben.
10527.

1 000 HUF
2,82
3,23
17
Ismeretlen művész: Balaton. Linómetszet, papír, 24x33cm,
10528.

1 800 HUF
5,08
5,81
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Alak vázával. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 70x100 cm
10529.

14 000 HUF
39,55
45,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.