Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Jelzés nélkül: Lovak, zománckép, samott alapon, egyik sarka javított, 50×25 cm
10493.

1 200 HUF
3,39
3,87
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Balatoni részlet. Olaj, karton, fa keretben, 14x20,5 cm
10494.

1 200 HUF
3,39
3,87
Udvarlás selyemre festett kép. 22x20 cm Üvegezett keretben
10495.

1 200 HUF
3,39
3,87
3 db jelzés nélküli utcarészlet filc, papír, paszpartuban. 17x20 cm
10496.

1 000 HUF
2,82
3,23
Jelzés nélkül: Kislány népviseletben. Akvarell, papír, sérült. 65x47 cm
10497.

800 HUF
2,26
2,58
Jelzés nélkül: Kirándulók. Pasztell, papír. Díszes, üvegezett keretben. 30x46,5 cm
10498.

2 000 HUF
5,65
6,45
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm
10499.

1 000 HUF
2,82
3,23
Jelzés nélkül: Kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 18x18 cm
10500.

4 200 HUF
11,86
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm
10501.

2 400 HUF
6,78
7,74
Jelzés nélkül: Obrenovics Milán fejedelem felesége, gróf Hunyady Júlia. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25,5×19 cm
10502.

30 000 HUF
84,75
96,77
cca 1825 Jelzés nélkül: Testvérek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18,5×14 cm
10503.

10 000 HUF
28,25
32,26
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon. Régi fa keretben. 55x70 cm
10504.

12 000 HUF
33,90
38,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.