Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

10300.

70 000 HUF
210,21
251,80
Jelzés nélkül, feltehetően a XVIII. sz. végén működött itáliai festő műve: Madonna a kisdeddel. Olaj. vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 57,5x47 cm
10301.

60 000 HUF
180,18
215,83
Olvashatatlan (A J?) jelzéssel, feltehetően XVIII. sz. német v. németalföldi festő alkotása: Hölgy portréja. Olaj, fatábla. Sérült. 30x23,5 cm
10302.

38 000 HUF
114,11
136,69
10
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Habsburg-Lotaringiai János főherceg (1782-1859) portréja kitüntésekkel. Olaj, vászon, sérült. 66×52,5 cm
10303.

2 000 HUF
6,01
7,19
32
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Tanya gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Régi, historizáló stílusú blondel keretben. 50×60 cm
10304.

80 000 HUF
240,24
287,77
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött nagybányai festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fa keretben. 44x38 cm
10305.

40 000 HUF
120,12
143,88
10306.

9 000 HUF
27,03
32,37
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Mediterrán tengerpart. Olaj. vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben. 32x47,5 cm
10307.

14 000 HUF
42,04
50,36
Károlyi L jelzéssel (?Károlyi Lajos, 1877-1927?): Vízparti házak (Tiszapart?). Olaj, vászon, javított. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 60x79 cm
10308.

26 000 HUF
78,08
93,53
10309.

34 000 HUF
102,10
122,30
Jelzés nélkül: Mollináry asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, hátoldalon feliratozva, 8,5×6 cm
10310.

8 000 HUF
24,02
28,78
Jelzés nélkül:Vitális Móric és felesége. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, hátoldalán feliratozva, 9×7 cm
10311.

20 000 HUF
60,06
71,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.