Engravings

Number of items: 39

cca 1845 Bartlett, William Henry (1809-1854): Ruins of Golumbacz, acélmetszet, papír, 13×18 cm
10577.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1844 Bartlett, William Henry (1809-1854): Village of Gladova, acélmetszet, papír, 13×18 cm
10578.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1840 Bartlett, William Henry (1809-1854): Castle of Wissegrade (Visegrád), acélmetszet, papír, 12×17,5 cm
10579.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1850 Bartlett, William Henry (1809-1854): Grein on the Danube, acélmetszet, papír, 13×19 cm
10580.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1840 Bartlett, William Henry (1809-1854): Entrance to Kasan, Kazán-szoros, acélmetszet, papír, 13×18 cm
10581.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1840 Bartlett, William Henry (1809-1854): A Wedding of Orsova, acélmetszet, papír, foltos, 13×18 cm
10582.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db illusztráció Lermontow költeményeihez: Az enyém!, A csók, A mentő angyal, Biela, Apotheozis. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.
10583.

cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db illusztráció Lermontow költeményeihez: "Az enyém!", A csók, A mentő angyal, Biela, Apotheozis. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.

14 000 HUF
42,04
50,36
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Árva vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 12×15,5 cm
10584.

2 400 HUF
7,21
8,63
4 db orvosi anatómiai ábrák. Acélmetszetek. Paszpartuban. 22x14 cm
10585.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, a sarkain kis lyukakkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, utólagos név bejegyzésekkel a felső, eredetileg üres mezőkben (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), a hátoldalon bejegyzéssel, metszet: 55,5x47,5 cm, teljes: 64x54 cm /   cca after1750 Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, coloured copper engraving, in German language, with late notice on the upper fireld (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), with notices on the back, repaired, damaged, signs of folds, with little holes on the corners, little lack on one corner, 55,5x47,5 cm, full : 64x54 cm
10586.

60 000 HUF
180,18
215,83
10587.

4 000 HUF
12,01
14,39
10588.

3 000 HUF
9,01
10,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.