Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 67

~1900. Rendjelek keménypapírra erősített lap a Pallas Nagy Lexikonából, képekkel a kitüntetésekről. Használt állapotban
31601.

~1900. "Rendjelek" keménypapírra erősített lap a Pallas Nagy Lexikonából, képekkel a kitüntetésekről. Használt állapotban

2 000 HUF
6,01
7,19
~1910-1920. Királyért és Hazáért Cu csendőr lemezjelvény, sérült tűvel (81x65mm) T:2- hajlott
31602.

~1910-1920. "Királyért és Hazáért" Cu csendőr lemezjelvény, sérült tűvel (81x65mm) T:2- hajlott

15 000 HUF
45,05
53,96
1921-1929. Lajtabánsági Emlékérem (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán vésett 94 sorszámmal (35mm) T:2 előlapon patina R! / Hungary 1921-1929. Commemorative Medal of Lajtabánság (Prónay decoration) without ribbon, engraved 94 serial number on reverse (35mm) C:XF obverse with patina R!
31603.

1921-1929. "Lajtabánsági Emlékérem" (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán vésett "94" sorszámmal (35mm) T:2 előlapon patina R! / Hungary 1921-1929. "Commemorative Medal of Lajtabánság" (Prónay decoration) without ribbon, engraved "94" serial number on reverse (35mm) C:XF obverse with patina R!

50 000 HUF
150,15
179,86
~1930. Budapesti Marhavágóhíd Br jelvény T:2
31604.

~1930. "Budapesti Marhavágóhíd" Br jelvény T:2

2 000 HUF
6,01
7,19
~1930. Cserkész fém jelvény + 3xklf jelvény, közte Arany Tollhegy aranyozott fém jelvény T:1-,2
31605.

~1930. "Cserkész" fém jelvény + 3xklf jelvény, közte "Arany Tollhegy" aranyozott fém jelvény T:1-,2

1 000 HUF
3,00
3,60
13
~1930. Isten Haza Család Munka - H (Hangya) sérült fém jelvény (18,5mm) T:2-,3
31606.

~1930. "Isten Haza Család Munka - H (Hangya)" sérült fém jelvény (18,5mm) T:2-,3

1 000 HUF
3,00
3,60
~1930-1940. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője zománcozott Br jelvény, hátlapon 201-es sorszámmal (59x42,5mm) T:2 zománchibák, ph. / Hungary ~1930-1940. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője (Hungarian Royal State Police of Budapest - Service Official) enamelled Br badge, with 201 serial number on back (59x42,5mm) C:XF enamel errors, edge error
31607.

~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője" zománcozott Br jelvény, hátlapon "201"-es sorszámmal (59x42,5mm) T:2 zománchibák, ph. / Hungary ~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője (Hungarian Royal State Police of Budapest - Service Official)" enamelled Br badge, with "201" serial number on back (59x42,5mm) C:XF enamel errors, edge error

65 000 HUF
195,20
233,81
1935. BUDAPEST 1935 AIT zománcozott gomblyukjelvény, BERÁN N. BPEST (20x26mm) T:1-
31608.

1935. "BUDAPEST 1935 AIT" zománcozott gomblyukjelvény, "BERÁN N. BPEST" (20x26mm) T:1-

5 000 HUF
15,02
17,99
1936. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc Br lemezjelvény (31x36mm) T:2
31609.

1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" Br lemezjelvény (31x36mm) T:2

1 000 HUF
3,00
3,60
~1938. Teleki Blanka Általános Leány Gimnázium zománcozott jelvény (27x19mm) T:1
31610.

~1938. "Teleki Blanka Általános Leány Gimnázium" zománcozott jelvény (27x19mm) T:1

2 000 HUF
6,01
7,19
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest (2xklf) fém és Br jelvény, egyik hátlapján Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (20mm, 23mm) T:2
31611.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (2xklf) fém és Br jelvény, egyik hátlapján "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (20mm, 23mm) T:2

3 000 HUF
9,01
10,79
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. és LUDVIG BP jelzéssel (23mm) T:2
31612.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) T:2

800 HUF
2,40
2,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.