Jewellery
Number of items: 164
2464316
19098
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 22,86 g
10 000 HUF
2459520
19099
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) fülbevalópár fehér kövekkel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 1,5 cm, bruttó: 4,1 g
1 200 HUF
2464035
19100
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függővel, jelzett, h: 40 cm, nettó: 2,55 g
2 400 HUF
2464032
19101
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyaklánc, függővel, jelzett, h: 44 cm, nettó: 2,94 g
1 600 HUF
2466023
19102
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) forgó közepű gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 7,5 g
2 000 HUF
2466965
19103
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) kiskanál, mokkás kanál 6 db össz jelzett 52 g
7 000 HUF
2463959
19104
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 4,86 g
6 000 HUF
2463962
19105
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) charm, Pandora jelzéssel, nettó: 2,86 g
2 800 HUF
2463964
19106
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) apró kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó:
2 400 HUF
2463969
19107
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) modern gyűrű, kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 8,59 g
4 000 HUF
2463973
19108
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 3,05 g
1 600 HUF
2463942
19109
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzés nélkül, kis deformációval, állítható méret, nettó: 2,94 g
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m