Jewellery

Number of items: 164

Ezüst(Ag) 6 db tálaló, jelzett, cca. 850g
19158.

150 000 HUF
431,03
503,36
Ezüst (Ag) 12 személyes evőeszköz készlet. 84 darabos. Néhány darab Glósz család címerével. Jelzett, mesterjeggyel nettó 2128 g , bruttó: 1694g
19159.

550 000 HUF
1 580,46
1 845,64
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, üvegbetéttel, egyik sérült, jelzett, d: 6 cm, nettó: 89,7 g
19160.

18 000 HUF
51,72
60,40
Ezüst (Ag) fedeles, üvegtestű ékszeres dobozka, 2 db, jelzett, 3x5 cm bruttó: 152 g
19161.

8 000 HUF
22,99
26,85
1988 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g hozzá adományozó okirattal /  1988 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g
19162.

150 000 HUF
431,03
503,36
Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Lepattanással Jelzett, m: 19 cm
19163.

5 000 HUF
14,37
16,78
Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus kék kővel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 7,21 g
19164.

4 200 HUF
12,07
14,09
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Michael Kors jelzéssel, apró kövekkel, bruttó: 2,36 g
19165.

3 800 HUF
10,92
12,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.