Jewellery

Number of items: 164

Ezüst(Ag) Fűszertartó, Pápa, 1800 körül, jelzett:AK mesterjegy, nettó: 65g, m: 4cm, d: 7x5cm
19146.

24 000 HUF
67,80
77,42
14
Ezüst (Ag) Art deco doboz, ezüst és szaru rátéttel, kopott, sérült. Jelzett. 11x14,5x4,5cm
19147.

15 000 HUF
42,37
48,39
Ezüst(Ag) 12 személyes gyümölcsös készlet, h:11,5cm, Jelzett, nettó 285g
19148.

40 000 HUF
112,99
129,03
Ezüst (Ag) Szalvétatartó. 1900 körül, jelzett, nettó:105g
19149.

28 000 HUF
79,10
90,32
Ezüst (Ag) 4 db kisméretű kerek tálca, jelzett, 1940 körül, nettó: 605g, d: 15,5cm
19150.

100 000 HUF
282,49
322,58
Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm
19151.

6 000 HUF
16,95
19,35
Ezüst (Ag) Talpas kínáló. Ezüst talpon üveg tál, tál csorba, a menet sérült, ezért az üveg tál ferdén áll. d: 30cm, m: 22cm. Jelzett, nettó: 240g
19152.

42 000 HUF
118,64
135,48
Ezüst (Ag) Négyzetes alakú szerviztálca díszes peremmel, jelzett, 36x36cm, nettó: 1254g
19153.

200 000 HUF
564,97
645,16
Ezüst (Ag) Kerek szerviztálca díszes peremmel, jelzett, d: 34cm, nettó: 798g
19154.

130 000 HUF
367,23
419,35
Ezüst (Ag) Kerek szerviztálca dekoratív vésetekkel, jelzett, d: 21,5cm, nettó: 254g
19155.

40 000 HUF
112,99
129,03
Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1845, mester: AW. nettó: 400g, m: 26cm Sérült
19156.

60 000 HUF
169,49
193,55
Ezüst(Ag) bögre, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 216 g
19157.

28 000 HUF
79,10
90,32
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.