19062. 401. Closed Online auction Jewellery
6 000 HUF
0 HUF
2 db régi ezüst (Ag) óratok (zsebóra és karóra), jelzettek, az egyik hátoldalán felirattal (Rothermere, London, 1929. Szt. István nap). Kisebb kopásnyomokkal, d: 5 cm és 3,5x2,5 cm, nettó: 38,45 g
Photo of the item taken by : karap_norbert