15006.
401. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Dr. Szontagh Miklós: Tátrakalauz. Útmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. Bp., 1905, Singer és Wolfner. IV+204+8 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kihajtható térképekkel. A Magas Tátra (1 : 100.000, Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézete, 41x31 cm) térképmelléklettel.